Fotopiyasa Müşterilerine Özel İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat.
 • DJI Avata Pro View Combo (DJI RC Motion 2) - SD Kart Hediyeli
 • DJI Avata Pro View Combo (DJI RC Motion 2) - SD Kart Hediyeli
DJI Avata Pro View Combo (DJI RC Motion 2) - SD Kart Hediyeli
Ürün Kodu : 6941565952219       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
57,999.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+
DJI Avata Pro-View Combo (New) + DJI RC Motion 2 + DJI Goggles 2
 1. 4K Stabilizasyon Videolu First-Person Görüşlü İHA, Süper Geniş 155° FOV, Dahili Pervane Koruyucusu, HD Düşük Gecikmeli İletim, Acil Durum Freni ve Havada Durabilme
Avata’nın öne çıkan özellikleri
 1. Sürükleyici Uçuş Deneyimi
 2. Sezgisel Hareket Kontrolü
 3. 4K/60fps 155° Süper Geniş FOV Videoları
 4. Güçlü Video Sabitleme
 5. Yaklaşık 410 gr Ağırlık, Hafif ve Taşınabilir
 6. Dahili Pervane Koruması ile Gelişmiş Güvenlik
 7. 1080p/100fps video aktarım kalitesi: 30 ms'lik en düşük gecikme süresi
 8. Çift 1080p Mikro-OLED Ekranlar
 9. 18 dk. Uçuş süresi
 10. 10 km (FCC), 2 km (CE) uçuş menzili
 11. 1/1.7" CMOS, 48 MP sensör
 12. 4K/60 fps, 2.7K/120 fps video kaydı
 13. 12 MP fotoğraf çözünürlüğü
 14. 20 gb dahili hafıza
 
  AVATA TEKNİK ÖZELLİKLERİ İNCELE

  DJI Avata FPV Drone
  Kutu İçeriği;
  1. DJI Avata × 1
  2. DJI Goggles 2 × 1
  3. DJI RC Motion 2 × 1
  4. DJI Avata Intelligent Flight Battery × 1
  5. DJI Avata Propellers (Pair) × 3
  6. DJI Avata Power Adapter × 1
  7. DJI Avata Gimbal Protector × 1
  8. Type-C to Type-C PD Cable × 1
  9. Screwdriver × 1
  10. Screws (M2×7) × 4
  11. DJI Goggles 2 Battery × 1
  12. DJI Goggles 2 Eyeglass Frames (Pair) × 1
  13. DJI Goggles 2 Screen Protector × 1
  14. DJI Goggles 2 Headband × 1
  15. DJI Goggles 2 Power Cable × 1
  16. DJI Goggles 2 Dual-Band Antenna (Pair) × 1
  17. USB-C OTG Cable × 1
  18. Lanyard × 1

  Sorularınızı Cevaplayalım
  DJI Avata ile sıradan kamera drone'ları arasındaki fark nedir? Satın almaya değer mi?
  1. Sıradan kameralı dronlarla karşılaştırıldığında DJI Avata, daha sürükleyici bir uçuş deneyimi sağlamak için hareket kontrolünü destekler.
  2. 1. DJI Avata, gözlükler ve DJI Motion Controller ile kullanılabilir. Kolay ve sezgisel kontrol, daha sürükleyici bir uçuş ve hava fotoğrafçılığı deneyimi yaşamanıza olanak tanır.
  3. 2. Uçak gövdesi hafif ve portatiftir, bu da onu çeşitli senaryolarda uçmak için esnek hale getirir. Ayrıca, uçuş güvenliğini daha da artırmak için yerleşik bir pervane koruması ile birlikte gelir.
  4. 3. Sıradan kamera dronlarının 84° FOV'u ile karşılaştırıldığında, DJI Avata'nın video kayıt FOV'u 155°'ye genişletildi. Bu genişletilmiş FOV, hava fotoğrafçılığında bir çığır açıyor ve daha etkili görsel efektleri kolaylaştırıyor.
  DJI Avata, DJI Avata Pro-View Combo (Yeni) ve DJI Avata Explorer Combo arasındaki fark nedir?
  1. DJI Avata: Uzaktan kumanda veya gözlük içermez. Zaten sahip olduğunuz DJI Goggles 2, DJI Goggles Integra, DJI FPV Goggles V2, DJI FPV Remote Controller 2, DJI RC Motion 2 veya DJI Motion Controller'ı kullanabilirsiniz.
  2. DJI Avata Pro-View Combo (Yeni): Sürükleyici bir uçuş deneyimi için esnek kontroller ve zengin işlevler sağlayan DJI Goggles 2 ve DJI RC Motion 2'yi içerir.
  3. DJI Avata Explorer Combo: DJI Goggles Integra ve DJI RC Motion 2 içerir, entegre takma tasarımıyla sürükleyici uçuşu hızlı bir şekilde deneyimlemenizi sağlar.
  Yeni başlayanlar için DJI Avata'yı seçmenin faydaları nelerdir?
  1. 1. Standart DJI Motion Controller'ı kombinasyonlardan birinde kullanırken, hava aracı üzerinde hareket kontrolü gerçekleştirebilirsiniz. Yani, uçuş yönünü kontrol etmek için bileğinizi çevirebilirsiniz ve uçak, işaret ettiğiniz yere uçacaktır. Ayrıca ileri uçma hızını kontrol etmek için gaz pedalına basabilir veya hava aracının yerinde süzülmesine izin vermek için gaz pedalını bırakabilirsiniz. Kontrol sezgiseldir ve öğrenmesi kolaydır.
  2. 2. DJI Goggles 2 ile baş izleme işlevini kullanabilirsiniz. DJI Motion Controller ile birlikte, kolay ve sezgisel kontrol, daha güçlü bir daldırma hissi getirebilir ve çeşitli uçuş hareketlerini kolayca tamamlamanıza olanak tanır.
  3. 3. DJI Avata, DJI Virtual Flight uygulamasıyla uyumludur. Gözlük ve uzaktan kumanda ile kullanırken kendinizi canlı senaryolara kaptırabilir ve uçuş simülasyonunu başlatabilir, gerçekçi kontrol geri bildirimi alabilir ve uçuş becerilerinde ve acil durum idare yöntemlerinde ustalaşabilirsiniz. Sonuç olarak, gerçek dünyada uçarken kendinize daha fazla güvenebilirsiniz.
  DJI Avata ne kadar güvenli?
  1. 1. DJI Avata, drone gövdesinin daha güçlü ve daha dayanıklı olması ve küçük çarpışmalardan sonra normal şekilde uçabilmesi için yerleşik bir pervane korumasıyla birlikte gelir.
  2. 2. DJI Avata, aşağı doğru engel algılama özelliği ile donatılmıştır. Uçuş sırasında acil bir durumda, DJI Motion Controller üzerindeki Acil Durum Freni ve Vurgulu düğmesine basmanız yeterlidir ve hava aracı havada süzülerek size bol miktarda tampon alanı bırakabilir.
  3. 3. Pil zayıfsa, Eve Dönüş (RTH) özelliğini* tetikler ve yön bilgilerinin daha sezgisel olarak gösterilmesi için dönüş noktası AR biçiminde sunulabilir.
  4. * RTH, iyi bir GPS sinyali olduğunda kullanılabilir.
  DJI Goggles Integra ve DJI Goggles 2 arasındaki farklar nelerdir? DJI FPV Goggles V2 ile karşılaştırıldığında, DJI Goggles Integra'nın hangi yükseltmeleri var?
  Farklılıklar:
  1. DJI Goggles Integra ve DJI Goggles 2 boyut, video aktarım performansı ve ekran görüntüsü açısından benzerdir.
  2. DJI Goggles 2 ile karşılaştırıldığında, DJI Goggles Integra takmayı daha kolay hale getiren entegre bir pil kafa bandı ekler; dokunmatik panel, fiziksel düğmelerle değiştirilir. Ek olarak, diyoptri ayarlama işlevi, kablosuz akış işlevi, nokta vuruşlu ekran, hoparlör ve 3,5 mm ses bağlantı noktası kaldırıldı.
  Yükseltmeler:
  1. 1. DJI Goggles Integra, daha kapsamlı özelliklere ve daha güçlü uyumluluğa sahiptir. Sürükleyici uçuşu daha özgürce deneyimlemenizi sağlayan baş izleme işlevini destekler.
  2. 2. DJI Goggles Integra, tam HD ve düşük gecikmeli video iletimi sağlayabilen DJI'nin amiral gemisi O3+ video iletimini benimser.
  3. 3. DJI Goggles Integra, geliştirilmiş görsel deneyim, taşıma konforu, boyut, ağırlık ve UI etkileşimi özelliklerine sahiptir.
  DJI RC Motion 2 ile önceki nesil DJI Motion Controller arasındaki fark nedir?
  1. DJI Motion Controller ile karşılaştırıldığında DJI RC Motion 2, yükseklik kontrolü ve sol-sağ yatay uçuş kontrolü için bağımsız bir joystick ekler; hızlandırıcı ileri itilerek geriye doğru uçuş kontrolünü destekler; ve yeni FN kadranı, kamera parametrelerini, UI etkileşimini ve daha fazlasını gözlüklerde kontrol etmek için kullanılabilir.
  DJI Avata diğer uzaktan kumandaları ve gözlükleri destekliyor mu?
  1. DJI Avata; DJI Goggles 2, DJI Goggles Integra, DJI FPV Goggles V2, DJI FPV Remote Controller 2, DJI RC Motion 2 ve DJI Motion Controller ile uyumludur.
  DJI Avata'yı DJI RC Motion 2 ve DJI FPV Remote Controller 2 ile kullanma arasındaki fark nedir?
  1. DJI RC Motion 2 ile uçak, doğal el hareketlerinize göre manevra yaparak, sanki pilot koltuğundaymışsınız gibi sürükleyici bir uçuş deneyimi sunar. Yeni eklenen joystick ve FN kadranı ile DJI RC Motion 2, hareket kontrolü ile yana uçuş ve geri uçuş işlemlerini gerçekleştirebilir ve gözlüklerdeki kamera parametreleri daha fazla rahatlık için kadran ile kontrol edilebilir.
  2. DJI FPV Remote Controller 2, dual-stick kontrol moduna alışık olan ve hassas kontrol elde etmek isteyen kullanıcılar için uygundur.
  DJI Avata'yı gözlüksüz kullanabilir miyim?
  1. HAYIR.

  Toplam 0 yorum yapıldı


  Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
  Sizde yorum yapın
  Doğrulama Kodu
  BENZER ÜRÜNLER
  E-Bülten
  İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
  softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.