Fotopiyasa Müşterilerine Özel İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat.
  • DRONECELL M30T GSM 4G CAMERA
  • DRONECELL M30T GSM 4G CAMERA
DRONECELL M30T GSM 4G CAMERA
Ürün Kodu : DRCL2332689556       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
245,000.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Gelince Haber Ver

DRONECELL M30T GSM 4G CAMERA

Canlı Görev Kaydı

✔️ 55 Dakika Uçuş Süresi

✔️ 6 Yönlü Algılama Sensörü

✔️ 15 km Kumanda Mesafesi

✔️ Çalışırken Değiştirilebilir Pil

✔️ IP45 Suya ve Toza Dayanıklılık

✔️ Termal Kamera Opsiyonu

Canlı Görev Kaydı

Gelecekteki otomatik denetimler için örnek görev dosyaları oluşturmak üzere drone hareketi, gimbal yönlendirme,fotoğraf çekimi yakınlaştırma seviyesi gibi görev eylemlerini kaydeder.Yakalamış olduğu anlık görüntüleri üzerine takılan fotokapan sistemindeki data sim kart vasıtasıyla ilgili kişi veya kurumun mail adreslerine veya telefonlarına gönderebilmektedir.

Aİ Nokta Kontrolü

Rutin denetimleri otomatikleştirin ve her seferinde tutarlı sonuçlar elde edin.Yerleşik Yapay Zeka ilgi konusunu tanır ve tutarlı çerçevelerine sağlamak için sonraki görevlerde tanımlar. WayPoints 2.0 65.535 adede kadar yol noktası oluşturun ve her bir geçiş noktasında taraf olanlar da dahil olmak üzere bir veya daha fazla yük için birden fazla eylem ayarlayın . Uçuş yolu planlama, görevleriniz için esnekliği ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için de optimize edilmiştir.


Pin Point

Kamera veya harita görünümünde bir nesneyi hızlı bir dokunuşla işaretlediğinizde, gelişmiş sensör füzyon algoritmaları, tüm kamera görünümlerine AR simgesi olarak yansıtılan koordinatlarını hemen hesaplar. Konunun konumu otomatik olarak başka bir uzaktan kumanda ile veya DJI FlightHub gibi çevrimiçi platformlarla paylaşılır.


Akıllı Parkur

Sabit izleme ve görüntüleme için otomatik yakınlaştırmanın uygulandığı Akıllı Parkur işleviyle insanlar, araçlar ve tekneler gibi hareketli nesneleri belirleyin ve takip edin. Konunun dinamik konumu sürekli olarak başka bir uzaktan kumanda veya DJI FlightHub ile alınır ve paylaşılır .


Gelişmiş Çift

Kontrol Her iki operatör de tek bir dokunuşla Dronun veya yükün kontrolünü elde edebilir. Bu, görev stratejileri için yeni olasılıkların yanı sıra operasyonlar sırasında daha yüksek esneklik yaratır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
dronecellturkcell dronecell
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.