Fotopiyasa Müşterilerine Özel İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat.
 • Sony A6400 LB 16-50mm
 • Sony A6400 LB 16-50mm
 • Sony A6400 LB 16-50mm
 • Sony A6400 LB 16-50mm
 • Sony A6400 LB 16-50mm
 • Sony A6400 LB 16-50mm
 • Sony A6400 LB 16-50mm
 • Sony A6400 LB 16-50mm
Sony A6400 LB 16-50mm
Ürün Kodu : ILCE6400LB.CEC       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
24,899.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Bu ürün satışa kapalı
Sony a6400 LB 16-50mm Lensli Fotoğraf Makinesi
 
Yenilikçilik yaratıcılığınızın hizmetinde
AI Destekli Gerçek Zamanlı Eye AF; yüksek hassasiyetli yeni Gerçek Zamanlı Takip; yüksek hızda kesintisiz çekim ve 4K HDR (HLG) video çekimi gibi gelişmiş özellikler ve yüksek seviyeli performans ile yaratıcılık potansiyelinizi serbest bırakın.
sony a6400 fiyatı , satın al , ne zaman çıkacak
 
Harika aksiyon çekimleri için güvenilir AF
Fotoğraf makinesinin yenilikçi AF özelliği nesnenin pozisyonunu hızla ve güvenilir şekilde tespit eder ve ardından nesne üzerindeki keskin netlemeyi koruyarak nesnenin hareketini takip eder.
sony alpha a6400 ne zaman cikacak 
425 aşama algılamalı AF noktası
Yoğun şekilde dağılmış netleme noktaları görüntü alanının yaklaşık %84’üne dağılmıştır, bu da nesnenin yakalanmasına yardımcı olur.
 
11 fps’ye kadar AF/AE ile hızlı kesintisiz çekim
Hızlı dahili işleme ve yüksek kapasiteli arabellek ile aksiyonun her anını yakalayın. Minimum görüntüleme gecikmesiyle, sonradan izleme özelliğiyle 11 fps’ye kadar, canlı önizleme için 8 fps’ye kadar çekim yapın. Kesintisiz seri çekimde JPEG’de (Standart) yaklaşık 116’ya kadar, sıkıştırılmış RAW’da 46 görüntü çekin.
 
8 fps’ye kadar sessiz kesintisiz çekim
Tam sessizlikte çekim yapmanız gerektiğinde (ör. canlı performans çekimi), deklanşör gürültüsü çıkarmayan sessiz çekim özelliği sayesinde AF-C modunda dahi AF/AE takip özelliğiyle 8 fps’ye kadar çekim yapın. Gerçek Zamanlı Eye AF veya Gerçek Zamanlı Takibi seçme imkanıyla da seçenekler genişliyor.
sony a6400 ozellikleri 
Akıllı nesne takibi
Yeni kullanılmaya başlanan AI tabanlı nesne tanıma teknolojisi, hızlı hareket eden nesneleri dahi algılamak ve takip etmek üzere büyük miktarda veri işler.
 
Doğru göz tanıma
Gelişmiş Gerçek Zamanlı Eye AF, insan yüzlerini güvenilir şekilde tanır ve hassasiyetle kişinin gözlerine netleme yapar. Özel ayarlara gerek yoktur; deklanşör düğmesine basmanız yeterlidir.
 
Sürekli göz takibi
AF-C ayarlandığında, yüz kısmen gizlenmiş, arkadan aydınlatılmış veya aşağı bakıyor olsa dahi, Gerçek Zamanlı Eye AF hareketli nesne üzerindeki sabit netlemeyi korur.
 
Nesnenizin sağ veya sol gözünü seçin
Artık menü içinde Sol Göz, Sağ Göz veya Otomatik seçimini önceden yaparak dikkatinizi rahatça kompozisyona verebilirsiniz. Bu seçimler özel düğmelere atanabilir, böylece çekimin ortasında seçenekler arasında çabucak geçiş yapabilirsiniz.
 
Gerçek Zamanlı Takip netlemeyi güvenli şekilde korur
Nesnelerinizin hızlı hareket ettiği spor etkinliklerinde ve diğer durumlarda, nesneleri sürekli netlenmiş halde tutmak, etkili ve önemli bir anı yakalayıp yakalayamamanın belirleyici unsuru olabilir.
 
 
Yeni nesne tanıma algoritması hareketli nesnelere odaklanır
Yeni geliştirilen nesne tanıma algoritması; renk, nesne mesafesi (derinlik) ve dokunun (parlaklık) yanı sıra yüz ve göz bilgileri temelinde uzamsal bilgileri gerçek zamanlı olarak yüksek hızla işler.
 
Gövde takibinden yüz ve göz takibine sorunsuz geçişler
Uzak mesafedeki hareket eden bir kişiyi çekerken, takip sistemi bütün vücudu yakalar, netleme alanı da nesnenin durumuna bağlı olarak yüz ve gözler arasında değişir.
 
Takip için dokunmanız yeterli
Menüden Dokunmatik Takip ayarı yapıldığında nesnenizi seçmek için monitöre dokunmanız yeterli. İster fotoğraf ister video çekiyor olun, fotoğraf makinesi nesneyi otomatik olarak takip etmeye başlayacaktır.

Dikkat çekici ölçüde detaylı, güzel görüntülerin keyfini çıkarın
Büyük sensör ve en yeni görüntü işleme motoru sayesinde günlük hayatta karşınıza çıkan her şeyin görüntüsünü yakalayabilir, düşük ışık koşullarında dahi keskin, net görüntüler ve doğal renklerle güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
 
24,2 megapiksel sensöre ek olarak gelişmiş görüntü işleme motoru
APS-C sensördeki bakır kablolar ve gelişmiş devre işleme sistemi, ışık toplama verimliliğini yükseltir. Görüntü işleme motoru ile birlikte bu sistem, üstün görüntü çözünürlüğü elde etmeye ve dokuları daha doğal sergilemeye yardımcı olur.
Loş ışıkta dahi daha net görüntüler
Gelişmiş gürültü önleme özelliği, yüksek hassasiyetli çekim gerektiren karanlık sahnelerde dahi daha net görüntü kalitesi sunuyor. Yerel ISO hassasiyeti maksimum ISO 32000 düzeyine (fotoğraflarda genişletilmiş ISO hassasiyetiyle maksimum ISO 102400) yükseldi. Gürültü engelleme özelliği bilhassa sık kullanılan orta-yüksek hassasiyet aralığında etkilidir.

 
Karşınızdaki sahneyle uyuşan doğal görünümlü görüntüler
Full frame fotoğraf makinelerinden alınan görüntü işleme algoritmaları, gerçeğe daha yakın renk üretimine imkan tanıdı. İnsanlarda ten rengi daha doğal görünüyor, bitkilerin renkleri ise daha iyi bir şekilde üretiliyor.
 
Yaratıcı video prodüksiyonu
Yüksek çözünürlüklü 4K video kaydını mümkün kılan, piksel gruplaması olmadan tam piksel okuma özelliğinden HDR (HLG) ve S-Log/S-Gamut seçeneklerine ve Ağır ve Hızlı Çekim kaydına kadar, α6400, video oluşturma alanındaki yaratıcılığınızı destekleyecek çok sayıda gelişmiş özellik içerir.
Zaman atlamalı videolar çekin
Yeni sunulan ve fotoğraf çekimleri arasında 1-60 saniyelik aralarla kesintisiz çekime karşılık gelen aralıklı çekim özelliği, fotoğraf makinesinin kendisinde gerçekleştirilebiliyor. Bu çekim daha sonra Imaging EdgeTM masaüstü uygulamalarından Viewer uygulaması kullanılarak PC’de zaman atlamalı videolar oluşturmak için kullanılabiliyor.


Kullanışlı özelliklerle Video Blog
Video blog çekiyorsanız, 180 derece eğilebilir LCD monitör, kendi çekimlerinizi kadrajlarken oldukça kullanışlıdır. Ses kaydı için harici mikrofon jakının yanı sıra isteğe bağlı XLR adaptörü de mevcuttur (ayrı olarak temin edilir) ve bu özellik size daha iyi ses kalitesi sağlamak için profesyonel seviyedeki mikrofonların kullanımını kolaylaştırır.

Farklı video işlevlerinden faydalanın
Ağır çekim (5 kata kadar) ve hızlı çekim (60 kata kadar)11 videolar, PC’de çekim sonrasında işlenmeden fotoğraf makinesine kaydedilebilir. 120 fps yüksek hızlı Full HD video çekimi1 ile post prodüksiyonda yüksek kaliteli ağır çekim kayıt da oluşturulabilir. Proxy video kaydı ile düzenleme ve önizleme kolaylaşır, Fotoğraf Yakalama özelliğiyle de kaydedilen videolardan fotoğraf çıkarabilirsiniz.
 
Kullanışlı dokunmatik ekran işlevleri sunan yüksek çözünürlüklü LCD monitör
3.0 tipi, 180 derece eğilebilir LCD ekran, sahneyi gözlerinizin önüne sermekle kalmaz, çeşitli sezgisel dokunmatik işlemlerle fotoğraf makinesinin bir dizi işlevi üzerinde hızlı kontrole sahip olmanızı da sağlar.
 
Dokunmatik Yüzeyle akıcı netleme alanı seçimi
Dokunmatik Yüzey işlevi sayesinde vizörden bakarken mevcut netleme pozisyonunu akıcı şekilde hareket ettirebilirsiniz. Netleme yapmak istediğiniz noktayı bulana kadar parmağınızı monitör üzerinde kaydırmanız yeterlidir.
 
Dokunmatik Netleme ve Dokunmatik Deklanşör
Netlemeyi kaydırmak, hatta karenin kenarına çekmek dahi istediğinizde, Dokunmatik Netleme sayesinde monitöre dokunmanız yeterlidir. Dokunmatik Deklanşör ile de tek dokunuşla netlemeyi ayarlayıp deklanşörü çalıştırabilirsiniz.
 
Dokunmatik Takip, Gerçek Zamanlı Takibi etkinleştirir
Dokunmatik Takip işleviyle fotoğraf veya video çekiminde Gerçek Zamanlı Takibi etkinleştirmek için monitöre dokunmanız yeterlidir. Fotoğraf makinesi anında hedef nesneye kilitlenir ve nesneyi sürekli netlenmiş halde tutar.
 
Fotoğraf makinenizi tam istediğiniz gibi ayarlayın
Full frame modellerden alınan bir dizi özelleştirme işlevi, fotoğraf makinenizin çalışma biçimi üzerinde daha fazla esneklik ve kontrol imkanı tanıyor.
 
Özelleştirilmiş düğmelerle sık kullanılanlara hızlı erişim
Fotoğraf makinesinin sekiz tuş ve kontrolünden her biri, 89 işlev ve işlemin herhangi birine atanabilir; fotoğraf mı yoksa video mu çektiğinize ya da oynatma modunda mı olduğunuza bağlı olarak işlemler değişecektir.
 
Menüm ve Kadranım özellikleriyle kontrol sizde
Kadranım özelliğiyle sık kullanılan işlevleri kontrol kadranına ve kontrol tekerine atayarak çekim yaparken bunlara daha hızlı erişin. Menüm özelliğiyle de sık kullandığınız menü öğelerine hızlı erişim için 30’a kadar farklı menü öğesini kaydedin.
 
Özelleştirme için görselleştirilmiş kurulum ekranı
Özel ayarlar ekranındaki, fotoğraf makinesinin çalıştırılabilir bileşenlerini gösteren resim sayesinde hangi düğme veya anahtara atama yaptığınızı anında görebilirsiniz. Ayrıca işlev menüsünü ayarlarken de asıl işlev ekranının yapısını görebilirsiniz.
 

ÖZELLİKLER VE TEKNİK NİTELİKLER
Hafif, kompakt ve sağlam tasarımlı α6400, etkileyici özelliklerle doludur. Süper hızlı AF ve yüksek hassasiyetli nesne takibi ile, hızlı aksiyonu yakalamak için idealdir; geniş hassasiyet aralığı ve büyüleyici görüntü kalitesi ile de ister fotoğraf ister video çekin, karşılaşabileceğiniz hemen hemen tüm fotoğrafçılık fırsatlarına uygundur.
 • Hızlı 0,02 sn3 AF, 425 aşama algılamalı AF noktası ile
 • Hareketli nesneleri algılamak ve tutmak için Gerçek Zamanlı Takip ve Gerçek Zamanlı Eye AF
 • Olağanüstü ışık hassasiyetine sahip 24,2 megapiksel9 Exmor CMOS sensör
 • Ciddi video prodüksiyonu desteği için yüksek çözünürlüklü 4K video kaydı
 • Daha kolay özçekimler ve yüksek ve düşük açılı çekimler için 180° eğilebilir LCD dokunmatik ekran
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.