Fotopiyasa Müşterilerine Özel İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat.
  • ZENMUSE X5 15MM PRIME LENS (2 YIL TÜRKİYE RESMİ GARANTİLİ)
ZENMUSE X5 15MM PRIME LENS (2 YIL TÜRKİYE RESMİ GARANTİLİ)
Ürün Kodu : 6958265115677       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
19,823.70 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

DJI Zenmuse X5 Drone için Kamera

Yeni Zenmuse X5 ile tanışın, özellikle havadan görüntüleme için üretilen dünyanın ilk aynasız, kompakt mikro 3/4 kamerası. DJI Inspire uçuşa hazır sistemle kullanılmak için tasarlandı. Güçlü sensörü 4K 30fps kayıt yapabilmekte ve 16mp Fotoğraf çekebiliyor. MFT lens yuvası ile değiştirilebilir lens imkanı sunarken kablosuz olarak tam kontrol imkanı tanıyor. Netleme, apertür ve pozlama ayarlarına kolaylıkla uzaktan ulaşabilmektesiniz. Havadan görüntülemenin geleceğine hoş geldiniz Asla insanların ve hayvanların doğrudan üzerinde uçmayın.

 

Zenmuse X5 GELİŞMİŞ DİNAMİK ARALIK

12.8 durak dinamik aralık, daha derin gölge ve aydınlık sağlayarak kusursuz kesinlikte görüntüler sağlar.

Zenmuse X5 GELİŞMİŞ PİKSEL KESKİNLİĞİ

M4/3 sensör görüntülerinizin daha detaylı ve net algılanmasını sağlayacak Daha önce havadan görüntüleme sistemlerinde görmediğiniz bir kalite seviyesine ulaşacaksınız. Inspire 1 X3 kamera ile karşılaştırıldığında Zenmuse X5 ile net görüntülerin canlandığını düşüneceksiniz.

Zenmuse X5 INOVATİF SENSÖR

Zenmuse X5 güçlü mikro M4/3 sensörü ile havadan görüntülemede devrimseldir. X3 kameradan 8 kat daha büyük MFT sensör yüksek kalite, yüksek hassasiyet görüntü kaydı yanı sıra 100-25600 ASA aralığı sağlamaktadır. Yüksek işlemci gücü, tutarlı grade ve düşük kumlanma (noise) sizlere kreatif görünüzü daha etkin yansıtma fırsatı sunacaktır.

Zenmuse X5 Kolay Kurulum

Kurulumları ve karmaşık sistemleri bir kenara bırakın. Zenmuse X5 kamera tamamen Inspire 1 Profesyonel havadan görüntüleme çözümüyle uyumludur. Kurulum ihtiyacı olmadan rahat kullanım ve taşıma kolaylığı ile yanınızdan ayırmayacaksınız. Profesyonel bir multikopter sisteminin yanında görüntüleme kabiliyetine kavuşacaksınız.

Zenmuse X5 KONTROL EDİN

Zenmuse X5 kamera ile daha önce ulaşamadığınız kontrol imkanları parmaklarınızın ucunda Öncül otomatik netleme (Auto Focus)modu için, ekrana dokunmanız yeterli, DJI GO App ile manuel olarak shutter, focus ve apertür ayarlarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Zenmuse X5 kamera ile tüm kontrol sizde.

Zenmuse X5 ANLARI YAKALAYIN

16 Megapiksel Fotoğraf kaydı, ölümsüzleştirmek istediğiniz unutulmaz anları Daha önce görmediğiniz canlılıkta ve yüksek kalitede kayıt altına almanızı sağlayacaktır. Zenmuse X5 ile fotoğraflarınız baskıya hazır kalitede olacaktır. 1/8000 lere ulaşan enstantane hızıyla, yüksek keskinlikte havadan görüntüleme yapabilirsiniz. Saniyede 7 kareye ulaşan seri gerçek fotoğraflar çekebilirsiniz.

Zenmuse X5 EŞSİZ STABİLİZASYON

DJI 'ın stabilizasyon sistemlerinde edindiği uzun deneyimler sonucu ortaya çikan stabilizasyon sistemi eşi benzeri olmayan keskinlik ve doğrulukta sarsıntısız ve doğru kayıt almanıza olanak tanıyacak şekilde DJI mühendisleri tarafından havadan görüntüleme sistemlerinde kullanılmak üzere, özel olarak Inspire 1 profesyonel multikopter sistemler için tasarlanmıştır. Zenmuse X5 son derece güvenilir 3-Eksenli gimbal uçuş sırasında kameranızı otomatik olarak stabilize tutacaktır. Gimbal hava aracı ile sürekli iletişim kurarak en ufak değişimleri dahi oratadan kaldırarak yüksek öngörü ve tepkisellikle çalışacaktır. 0.02° ulaşan hassasiyeti ile profesyonel seviyede tutarlılık gösteren Zenmuse X5 alt-piksel seviyesinde keskin stabilizasyon sağlayarak ipek yumuşaklığında ve akıcılıkta görüntüler almanızı sağlayacaktır. İstediğiniz gibi uçabilirsiniz, kayıtlarınız bundan etkilenmeyecektir.

Zenmuse X5 LENS DEĞİŞTİRME İMKANI

Özellikle havadan görüntüleme için üretilmiş ilk M4/3 kamera olan Zenmuse X5 aynı zamanda sizlere lens seçme imkanıda tanımaktadır. Standart MFT yuvası ile kamera endüstrisindeki popüler lens sistemlerini kullanabilir, yeni ve geliştirilen lenslerden rahatlıkla yararlanabilir, ihtiyaçlarınıza daha uygun tercihler bulabilirsiniz. Mevcutta 3 prime lens kullanma imkanınız bulunmakta. Farklı özelliklerde fakat en yüksek kalitede bu lensler sizlere sette daha fazla esneklik imkanı tanıyacaktır.

Zenmuse X5 DAYANMAK İÇİN ÜRETİLDİ

Zenmuse X5 yüksek kalite magnezyum alaşım kullanılarak Ağır şart kullanımı düşünülerek bu şartlara dayanacak şekilde tasarlanmış ve yüksek tutarlılıkta üretilmiştir. Hafif ve dayanıklı yapısıyla uçuş sürenizi uzatarak, taşıma kolaylığı yaratarak uzun süre dayanması için üretilmiştir.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.