Fotopiyasa Müşterilerine Özel İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat.
  • DJI Mavic 3 Enterprise Combo
  • DJI Mavic 3 Enterprise Combo
  • DJI Mavic 3 Enterprise Combo
  • DJI Mavic 3 Enterprise Combo
  • DJI Mavic 3 Enterprise Combo
  • DJI Mavic 3 Enterprise Combo
DJI Mavic 3 Enterprise Combo
Ürün Kodu : mvc3entrprscmb       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
210,999.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+
DJI Mavic 3 Enterprise Combo

 

Mavic3E_Toplama

 

 

Yeni DJI Mavic 3 Enterprise serisi, taşınabilir ticari dronlar için nihai standardı belirliyor

 


56× yakınlaştırma kamerası ve santimetre doğruluğu için bir RTK modülü ile Mavic 3
Enterprise Serisi, görev verimliliğini yeni zirvelere taşıyor. 

 

DSC00037-_26080_rtk

 

DJI Mavic 3E ile hızlı anketler gerçekleştirin

DJI Mavic 3E'nin sıra dışı özellik kombinasyonu, yer kontrol noktalarına ihtiyaç duymadan yüksek verimli haritalama ve ölçme görevleri sağlar.
 
Akıllı Düşük Işık Modu ile birlikte düşük ışık koşullarında önemli ölçüde geliştirilmiş performans sunan 4/3 büyük piksel 3.3μm CMOS sensörlü 20 MP geniş açılı kamerayı entegre eder. 56x'e kadar güçlü hibrit zoom kamerası, 12MP görüntüler için 162 mm'ye eşdeğer odak uzaklığına sahiptir. Mekanik deklanşör, hareket bulanıklığını önler ve 0,7 saniyelik hızlı aralıklı çekim sağlar.


 

Yeni nesil görüntü aktarımı
  

Maksimum 15 km kontrol aralığı ile DJI O3 Enterprise iletimi, Mavic 3 Enterprise dronlarının daha fazla uçmasına ve sinyalleri daha kararlı bir şekilde iletmesine olanak tanıyarak pilotlara uçuş sırasında daha fazla gönül rahatlığı sunar. 1080p/30fps'de yüksek kare hızlı canlı akış sağlar. İletim mesafesi, sinyal gücünün bir göstergesidir; Aksi yetkilendirilmedikçe, drone'u operatörün görüş alanı içinde uçurmak da dahil olmak üzere, her zaman yerel yasa ve yönetmeliklere uygun olarak uçun.

 

 

 

Gelişmiş uçuş güvenliği ile sorunsuz uçuşlar

DJI, yenilikçi güvenlik özellikleri geliştirmede drone endüstrisine her zaman öncülük etmiştir ve Mavic 3 Enterprise serisi, drone pilotlarına güvende kalmaları için ihtiyaç duydukları rehberliği sağlamak için gelişmiş engel algılama ve navigasyon sistemleriyle bu mirası devam ettirmektedir. Mavic 3 Enterprise serisi dronlar, civardaki diğer hava trafiğine karşı drone pilotlarını uyarmak için bölgedeki geleneksel uçaklardan ADS-B sinyalleri alan DJI AirSense özelliğine sahiptir. Sıfır kör nokta engel tespiti için yeni geliştirilmiş DJI APAS 5.0 sistemi, altı çok yönlü balık gözü sensörü tarafından desteklenir.
 

 

B0002812-1-0726

 

Profesyoneller için yeni bir araç seti
 

Mavic 3 Enterprise serisi, profesyonel görevler için aksesuarları ve yazılımı birleştiren yeni araçlarla birlikte gelir. DJI RC Pro Enterprise , doğrudan güneş ışığında net görünürlük için yüksek parlaklıkta 1.000 nit ekrana ve net iletişim için dahili bir mikrofona sahip profesyonel bir uzaktan kumandadır. RTK modülü , ağ RTK, özel RTK ağ hizmetleri ve D-RTK 2 Mobil İstasyon desteği ile anket uzmanlarının santimetre düzeyinde doğruluk elde etmelerini sağlar . Mobil istasyon D-RTK 2
 

 

 
DJI'nin tüm büyük küresel uydu navigasyon sistemlerini destekleyen, gerçek zamanlı diferansiyel düzeltmeler sağlayan yükseltilmiş yüksek hassasiyetli GNSS alıcısıdır. Pilotlar, hoparlörü
 
bağlayarak, arama ve kurtarma verimliliğini artırmak için metinden sese, ses depolama ve döngü desteği ile yukarıdan bir mesaj yayınlayabilecekler.

 

Eksiksiz yazılım paketi
 

Mavic 3 Enterprise serisi drone'lar, drone operasyonları için gelişmiş ve büyüyen bir yazılım ekosisteminin kalbinde yer alır ve hava platformlarının veri toplama, haritalama, filo yönetimi ve uçuş operasyonları için araçlar olarak tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlar.
 
DJI Pilot 2 , pilotaj verimliliğini ve uçuş güvenliğini artırmak için tasarlanmış yenilenmiş uçuş arayüzüdür. Drone ve faydalı yük kontrollerine tek dokunuşla kolayca erişilebilir. Kullanıcılar drone'nun donanımına, canlı video akışına ve fotoğraf verilerine erişebilir.
 
DJI Uçuş Merkezi 2, drone filoları için hepsi bir arada bulut operasyonları yönetimi yazılımı, drone operatörlerinin rota planlama ve görev yönetimi ile uçuş operasyonlarını verimli bir şekilde yönetmesini sağlar.
 
DJI Terra , görev planlamadan 2D ve 3D model işlemeye kadar işin tüm aşamaları için tam özellikli haritalama yazılımıdır.
 
DJI Thermal Analysis Tool 3.0 , profesyonellerin incelemelerinde sıcaklık anormalliklerini tespit etmek için DTAT 3.0 kullanarak Mavic 3T tarafından yakalanan görüntüleri analiz etmelerine, açıklama eklemelerine ve işlemelerine yardımcı olur.

 

B0004184-1

 

En yüksek profesyonel veri güvenliği protokollerine bağlı kalarak
 
DJI Enterprise müşterileri, verileri için en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarını bekler. Mavic 3 Enterprise serisi, hassas uçuş sırasında oluşturulan fotoğrafların, videoların, uçuş günlüklerinin ve diğer verilerin bütünlüğünü korumak için son teknoloji güvenlik özellikleri sunar.
 
Etkinleştirildiğinde, Yerel Veri Modu, DJI Pilot 2 uçuş kontrol uygulamasının İnternet üzerinden herhangi bir veri göndermesini veya almasını engeller. Bu, kritik altyapı, hükümet projeleri veya diğer hassas görevleri içeren uçuş operatörleri için ek güvenlik garantileri sağlar. Uçak ve uzaktan kumanda arasındaki radyo bağlantısı, güçlü AES-256 şifrelemesine sahiptir.
 

 

DJI Care Enterprise ve DJI Bakım Programı
 
DJI Care Enterprise, DJI Mavic 3 Enterprise serisine bir dizi kaza sonucu oluşan hasarı kapsayan kapsamlı bir koruma planıdır. DJI Care Enterprise Basic, iki yıl içinde üç adede kadar uygun fiyatlı değiştirme sunar (uzatma süresi bölgeye göre değişir). Kazalardan kaynaklanan proje kesintilerini azaltmak için DJI Care Express, kullanıcılara hızlı değiştirme hizmeti sağlayabilir. DJI Care Enterprise Plus, kapsam limiti dahilinde sınırsız sayıda ücretsiz onarım sunar.

 

 


 


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.